Nerezová špachtle pro výměnu baterie v iPhone

 


 
Bez kvalitních nástrojů nelze odvést kvalitní práci. Ačkoliv se výměna baterie v mobilním telefonu iPhone zdá být jako jednoduchá tak použitím nevhodných nástrojů může dojít k nevratnému poškozeních vnitřních částí telefonu.

Většinou standardné dodávané příslušenství pro demontáž iPhone

Při rozebírání mobilního telefonu iPhone začínáme vždy odpojením zdroje napájení. Šroubky povolíme vhodným šroubovákem, ale odpojení konektorů provádíme pomocí plastové špachtle nebo jinou pomůckou z nevodivého materiálu, nikdy ne nerezovou pinzetou nebo jiným ocelovým nástrojem. Nešikovný dotyk pomůcky z vodivího materiálu a základové desky může způsobyt nevratné poškození.

Plastová špachtle pro bezpečné odpojování konektorů iPhone

Nerezová špachtle pro bezpečnou demontáž baterie

Všechny baterie uvnitř mobilního telefonu iPhone jsou přichyceny lepidlem a je třeba je jemně vypáčit. Zde je jednoznačně vhodné použít ocelový nástroj, ideálně nerezovou špachtli vhodné šířky. Plastové přípravky často pruží a nebo se dokonce i zlomí, tenká ocelová špachtle s dostatečnou šířkou dokáže odlepit baterii od spodní části krytu během okamžiku. Při páčení postupujeme vždy směrem od kraje telefonu, nikdy ze strany od ostatních dílů a plošných spojů.
 
 

...Kategorie: Nástroje pro opravu
Štítky / Tagy: , ,

Podobné

Diskuze

Chcete-li nás kontaktovat přímo, můžete využít kontaktní formulář.

Odeslat vzkaz

Copyright © 2015 - 2022 CHECKiPhone.eu Všechna práva vyhrazena. Powered by Webiny.cz.
Kontakt / Exporty: RSS | Sitemap