Mezinárodní záruka na iPhone i bez faktury

Pořídili jste si zánovní iPhone z druhé ruky, z nějakého důvodu k němu nemáte fakturu a máte obavy o záruku? Apple je co se reklamačního řízení ukazková firma a to i v případě, kdy nemáte k mobilnímu telefonu fakturu či jiný doklad nabití telefonu. Apple nabízí na nově prodané mobilní telefony iPhone 1 rok mezinárodní záruky. Od prodeje po dobu 12 měsíců můžete teoreticky uplatnit záruční servis u jakéhokoliv smluvního partnera Apple.
 


 

Jak reklamovat iPhone bez faktury

  • na webu Apple si najděte smluvního partnera (servis)
  • přichystejte si IMEI kód Vašeho iPhone
  • zavolejte do nalezeného servisu a popište jim svůj požadavek
  • nárok na záruku bez faktury máte standardně pokud je možné iPhone zapnout, pokud není možné telefon zapnout budete potřebovat fakturu nebo jiný dokument k prokázání původu

 
Není záruka jako záruka. Apple standardně neopravuje iPhone a v případě uznání reklamace mění telefony způsobem kus-za-kus, zákazník tak dostane zcela nový telefon. Tento způsob uplatňování záručních podmínek platí pouze po dobu 12 měsíců.
V ČR je ze zákona poskytována 24 měsíční záruka a jak bude oprava prováděna po druhou polovinu záručního období (zbylých 12 měsíců) je již na prodejci talefonu. V tomto případě je i možné, že telefon bude opravován a nedojde k výměně za nový telefon.
 
 

...Kategorie: Opravy
Štítky / Tagy: , ,

Podobné

Copyright © 2015 - 2022 CHECKiPhone.eu Všechna práva vyhrazena. Powered by Webiny.cz.
Kontakt / Exporty: RSS | Sitemap