iPhone – rSIM

R-SIM je SIM adaptér s trochou elektroniky, který Vám za jistých okolností může dopomoci k odemčení mobilního telefonu iPhone pro jinou mobilní síť. Pro odemčení mobilního telefonu iPhone je vždy nejlepší využít oficiální a trvalé metody s využitím operátora u kterého je mobilní telefon blokován a nebo některé z mnoha firem, které tuto službu nabízejí za nemalý poplatek na internetu. Nicméně někteří mobilní operátoři oficiální odemčení jejich sítě nenabízí, nebo jejich poplatky jsou příliš vysoké.
Pravděpodobně to vedlo ke vzniku R-SIM. Cena R-SIM se většinou pohybuje v rozmezí několika až několika desítek USD.

Na internetu lze nalézt velké množství prodejců a informací ohledně R-SIM. Funkci R-SIM můžeme přirovnat k plnohodnotnému hacku kdy s využitím nedefinovaných stavů nebo chyb v systému je umožněno provozování sítě jiného mobilního operátora než toho pro který byl iPhone určen.

Největším rizikem použití R-SIM je zda bude vůbec fungovat s Vámi preferovaném mobilním operátorem a generací SIM. S každou novou aktualizací iOS může být daná verze R-SIM znefunkčněna a bude třeba pořídit zase novou verzi.

Jsou známy problémy s připojením na sítě 3G a 4G, kolisáním signálu a odpojování od sítě.

 

Pokud uvažujete opravdu chcete používat plnohodnotně mobilní telefon iPhone, poohlédněte se raději po plnohodnotném oficálním a trvalém způsobu odemčení/odblokování.

 

Odkazy:
http://forum.iphone.cz/
http://www.idownloadblog.com/

Copyright © 2015 - 2022 CHECKiPhone.eu Všechna práva vyhrazena. Powered by Webiny.cz.
Exporty: RSS | Sitemap